| BogdanCodrut a întrebat:

am si eu o problema. Am un telefon Huawei G6600D, am activat extraoptiunea de la vodafone 3000 minute/sms-uri + 100 mb internet. Am primit un mesaj de la vodafone "Internetul pe mobil a fost activat. Dupa ce ai salvat setarile primite automat prin SMS, click pe [...]. Am intrat in java, mini opera, si imi da conection to internet failed.
Cine ma poate ajuta, Dau FUNDA.

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Deschide din nou mesajul primit de la Vodafone, salveaza setarile trimise apoi restarteaza telefonul. Ar trebui sa mearga.