| Gabi_Gaby_1985 a întrebat:

Buna am un telefon Sony Ericsson xperia si am descarcat talkingtom pe card dar nu dau de ele ce pot sa fac saui cum dau de el cardul il simte si imi arata daca pun muzica sau poze dar numa daca deschid pleyerul de muzica dar sa intru pe card nu stiu va multumesc

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Intra de pe un pc pe telefon si cauta-l sau daca nu mai descarca odata si vezi unde se salveaza in ce folder

| darrio2007 a răspuns:

Cauta-l in Fisiere.Cam greu am inteles ce vrei.Din gramatica asta a ta.