| Alliii98 a întrebat:

Am un telefon Vodafone 858 si cartela Cosmote si nu mai merge sa trimit mesaje din luna Aprilie straight face am fost si la ei la Cosmote ..nu au avut ce sa imi fac doar mia rescris nr. centru SMS. Puteti sa ma ajutatiiii vaa roog?puppy dog eyes

1 răspuns:
| ArekkusuKage a răspuns:

Probabil trebuie schimbata cartela sau din cauza ca este un telefon Vodafone, chiar daca l-ai decodat degeaba tot are setarile sale din firmware deci probabil de asta sa mergi la un service gsm si sa ii rogi sa schimbe softul