| qwerty7 a întrebat:

Buna,am vreo 1200 lei ce telefon imi recomandati? poate LG l9 II, voi ce spuneti? merci

4 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Da e o alegere buna. Bafta!

| Anonim693 a răspuns:

Incearca un Samsung Galaxy S3

| AlexElektro1987 a răspuns:

Este bun si LG-ul, dar ti-as mai recomanda un Samsung Ativ S sau LG Optimus Vu sau Htc Amaze sau Htc 8x, si multe alte telefoane

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Nu am avut acel LG dar sincer sa fiu arata bine din specificatii.

Totusi, inainte sa il cumperi ar fi bine sa te documentezi putin cu parerile celor care l-au cumparat deja ca sa poti descoperi eventuale chestii nasoale la el.

Asa ca iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/1bqBWz0 unde vei gasi parerile celor care l-au cumparat deja.