| mikey a întrebat:

Buna!
Ce numar trebuie sa formez ca sa vad cat credit am pe cartela(cosmote)?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| petre1980 a răspuns:

Buna! Daca nu ai aflat inca,...(pentru a afla creditul-*134#); (pentru minute nationale-*123*3#); (pentru minutele din retea-*123*1#) si pentru sms-uri-*123*2#

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
1234, relaţii cu clienţii şi urmezi paşii.
Succes.
Pa, pa.

| Anto97 a răspuns:

Pentru a afla cat credit ai pe cartela cosmote formezi *134#
Daca ai vreo extraoptiune: *123*1#-minutele gratuite din cosmote,*123*2#-sms-urile gratuite in reteaua cosmote,*123*3#-minutele gratuite nationale si internationale happyhappyhappywinking

daniela
| daniela a răspuns:

Tasteaza 123

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trebuie sa suni la *134#

| eu_o_mica_enigma a răspuns:

Daca este sa-ti foloseasca ceva de pe aici, ca si raspunsuri, poti urma cu incredere pasii indicati de @petre1980.Raspunsul meu ar fi fost acelasi. happy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*134#

Alte răspunsuri
| danynyo a răspuns:

*simplu dai 812345# bafta

| danynyo a răspuns:

*1345#

Alte răspunsuri