| necunuscutul a întrebat:

La ce numar de telefon trebuie sa sun ca sa aflu cat credit mai am si cand imi expira la Cosmote pe cartela(nu abonament!)?

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

*134#
daca ai si extraoptiuni suni la
*123*1# pentru minute in retea
*123*2# pentru mesaje in retea
*123*3# pentru minute nationale
*123*4# pentru mesaje nationale(daca extraoptiunea le include)

6 răspunsuri:
| Andruta a răspuns:

Pai. *123*1 diez pentru extraoptiuni afli cate minute ai in cosmote.si suni la 333 si afli creditu` parca asa era...

| sallysirop a răspuns:

*134#

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1234.happy

| sagetarius a răspuns:

| Andrei_AndreiScooter_1991 a răspuns:

Suni la 1234 dupa aia dai 1 la credit si alte informati despre contul tau si dai la informati despre credit si iti spune si cat ma ai pana ce expira cartela