| JustDeedee a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Note 5? Cum se comporta bateria, camera etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Note 5, de el pot spune numai cuvinte foarte, foarte frumoase :

1) Camera : Camera foarte buna (fata + spate) singura problema este cand nu prea ai lumina dar cu blit ies poze ok
2) Baterie : Personal nu mi se pare o problema, il folosesc pe mod mediu ( luminozitate -10%, rezolutie ecran WQHD (2 K), limitator de viteza 70%, si tine surprinzator de mult bateria, daca nu il folosesti recomand modul economisire maxima, daca te intereseaza pe partea de jocui, nu stiu ce sa zic pentru ca nu m-am jucat pe el, dar presupun ca este ok.

Personal recomand telefonul, il am de 4 luni si merge exact ca in prima zi. Mult succes