| paezi a întrebat:

Ce smartphone mi-ati recomanda pana in 450 lei? dar sa fie unul bun.Dau fundita

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

LG optimus l3/Samsung galaxy mini 2/Samsung galaxy star/Sony xperia tipo/Orange nivo(best choose)

7 răspunsuri:
| Jenni33 a răspuns:

Http://bloghita.info/cum-arata-cel-mai-ieftin-smartphone/ este destul de bun;) si iti mai raman cativa banuti;)

| Seby90 a răspuns:

Orange nivo.

512mb ram
1. 2ghz procesor dual core
4gb rom
android 4.1.2
ecran 4 inch 800x480 rezolutie.

Costa 105 euro.

Răspuns utilizator avertizat
| paezi explică:

Am ales Samsung galaxy star deoarece are 1 procesor de 1ghz single core 512mb ram 4gb spatiu de stocare android 4.1 si Gpu Mali 300 care este foarte bun pentru mine

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Unul foarte bun in acesti bani ar fi acesta: http://bit.ly/13nRUUc

| stroedaniel13 a răspuns:

Un smartphone de un raport calitate pret foarte bun, in respectivii bani ar galaxy mini 2.

Iti recomand sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/14DufBa