| TheHappyJoint a întrebat:

Imi puteti recomanda niste smartphone-uri cu pretul pana in 700 ron? happy

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Samsung galaxy ace/mini. Dar recomandde la Sony Ericsson xperia mini st15

| Memories a răspuns:

Dupa mine ar fi asa:
1.Samsung galaxy ace(500-600 lei)
2.Huawey sonic 8650(550 lei)
3.Huawey ascend(cam 600-700 lei)
4.Samsung galaxy gio(500-600 lei)
5.Samsung galaxy S(700 si peste)

Cam asta e un top 5 dupa parerea mea.Bft

| ecstasy13 a răspuns:

Http://www.evomag.ro/......l..pararea mea cel mai bun telefon la acest pret

| LarisaMirabela87 a răspuns:

Buna! eu am un iPhone si un Sony Ericsson Xperia U20I (pe acesta il am de 2 ani de zile si crede-ma, e foarte bun! Super sunet,super camera, bateria tine, touch-ul e ok, tastatura la fel...)nu stiu sincer ce pret are acum, poti sa verifici pe net.O seara buna