| dan1998 a întrebat:

Buna,ce telefon e mai bun Huawei Ascend G510 sau Samsung Galaxy Fame S6810?

4 răspunsuri:
| DeathAngel1 a răspuns:

Samsung Galaxy Fame S6810

| sebipopescu1 a răspuns:

In mod normal Samsung este mult mai bun decat Huawei avand in vedere tara de productie ( Huawei e produs in china)

| StefaniaM a răspuns:

Hmmm..Huaweiul are procesor mai mare, in rest sunt camla fel. Poti vedea compararea lor http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5250&idPhone2=5279

| davidtm a răspuns:

Samsung,e una dintre cea mai buna firma, Huawei e china, si multa lume evita.
alege Samsung