| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Bunahappy Ce ziceti, merita sa imi cumpar Samsung Galaxy Xcover? big grin

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Telefonul este destul de bun. Depinde de preferințele și cerințele tale. Uită-te la mai multe variante, și la preț și alege exact ceea ce ai nevoie și ți se potrivește.

Baftă!

| radu75 a răspuns:

Pentru tine ca fata nu e chiar potrivit dar...ma rog, e pentru cei care lucreaza in medii de umiditate sau in praf pe santier de ex, e un telefon rezistent, de pilda pe tine te ar ajuta sa vb cu el prin ploaie sau daca l scapi jos nu se sparge are un ecran rezistent in rest, tu decizi dar la banii astia poti gasi ceva mai feminin de la Samsung. uite si un rewiew in romana cu xcover http://www.youtube.com/watch?v=TbFwAkqVdOA