| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta si pe mine am un telefon Allview f2 crony
si in manual scrie ca are wifi optional imi poate explica si mie cineva ce inseamna, are sau nu wifi? dau funda si astept cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Poti sa afli uitandu-te in setari- conexiune. daca apare wifi inseamna ca ai daca nu apare nimic legat de asta... nu ai

1 răspuns:
| Shottas a răspuns:

Adica sau fabricat modele care au wifi si modele mai ieftine care nu au wifi... Iar acum depinde ce model ai nimerit...