| stefania13life a întrebat:

Buna TPU.Am telefon Allview F2 CRONY cum pot sa activez internetul. Fundita

4 răspunsuri:
| Gabytzu64 a răspuns:

Daca esti pe Vodafone suni la *222 si urmezi niste pasi pana la un reprezentant Vodafone si ii explici despre internet. FUNDITA?

| stefania13life explică (pentru Gabytzu64):

Am facut asta si mi-a zi ca telefonul meu nu e compatibil cu internetul pe mobil.Ce sa fac? Pe unele siteuri zice ca telefonul are wifi dar eu nu-l gasesc in optiuni!

| Gabytzu64 a răspuns (pentru stefania13life):

Pai wifi este conexiune wierelss trebuie sa in setari sau pe acolo pe undeva acel wifi si trebuie sa te conectezi cu un router.de obicei dai search la wifi si gasesti cel mai probablil in mall-uri. fundita?

| stefania13life explică (pentru Gabytzu64):

Am facut cum mi-ai spus dar am observat ca nu am wifi`ul