| prototype54 a întrebat:

Buna,cu toate ca a trecut mult de la lansarea lor, ma gindesc sa achizitionez un smartphone insa nu stiu pe care sa aleg intre Iphone 4s si Samsung galaxy s2, ma poate ajute careva?

3 răspunsuri:
| Dorel84 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Ipohone 4s. Dar ma rog faci ce vrei e alegerea ta, bftwinking

| GigiMenta a răspuns:

Iphone 4s

| EMike a răspuns:

Avantaje si dezavantaje :
4S functioneaza doar in reteaua iCloud. Samsung functioneaza ca celelalte telefoane, descarci singur sau iti alegi serviciul de cloud pe care ti-l doresti. (Deci da, poti pirata...)
Pe iPhone costul e mai mare la softuri, pe Android le gasesti free sau mai ieftine pe Android Market.

Ecran mai mare, mai frumos la GalaxyS2, insa daca vrei sa faci o miscare desteapta alege varianta LTE (cu 4G ) ...cam egaleaza iPhone 5s zic eu si depaseste S3.Am testat orice joc pe S3, al unui coleg, merg superb. Ce nu ai pe S3 : Panorama Display ( asta nu e, e doar pe Iphone). Succes!
Pret Iphone > Pret S2