| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o rugaminte la cei care se pricep sau o au asa smartphone, parintii mei imi cumpara de care vreau si eu nu stiu de care sa imi aleg din acestea :
iphone 4s
Samsung Galaxy s2
Samsung Galaxy Nexus
happy mersi mult la toti care au rs

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sasmung galaxy s2 este cel mai bun telefon de pe piata
Avantajul la iphone 4s este ca vine cu siri... dar nu se compara totusi cu Samsung s2
Si totusi. daca as fi in locul tau as mai astepta o luna -doua sa apara Samsung galaxy s3 ...care o sa sparga toate tiparele cand o sa apara
*daca tot e sa iti cumperi telefon de fite...baremi sa il iei pe cel mai bun *

| MissDyDee a răspuns:

Iphone-ul e rahat...in locul tau as alege unul din cele doua Samsung...de preferat S2-uhappy

| onutzaskumpik a răspuns:

Nu stiu... Este alegerea ta, care iti place il alegi, dar eu l-as lua pe Samsung Galaxy S2