| Selly13 a întrebat:

Cum îmi aleg extraoptiunea în rețeaua Telekom(ex-Cosmote)? Adică la ce număr trebuie sa sun?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Fiecare extraopţiune are şi un nr pentru sms gratuit ( de activare )!

Spre exemplu :

"Activare/Reactivare

MyAccount, secţiunea "Extraopţiuni"
Apel gratuit la *100# sau 1234
SMS gratuit, fără text, la numărul 5010

Extraopţiunea se poate activa de câte ori doreşti în timpul unei luni calendaristice.

Reactivarea extraopțiunii se poate face până la 31 iulie 2015 (inclusiv). Dacă ai minimum 4.95 Euro credit în cont, reactivarea extraopțiunii se poate efectua la cerere prin canalele menționate mai sus sau automat lunar, în maximum 12 ore de la momentul reîncărcării.

În cazul în care nu ai credit suficient, reactivarea extraopţiunii va fi amânată până când reîncarci cartela." - SURSA :
https://www.telekom.ro/product/extra-s/preplan126/

Vezi extraopţiunile la linkul oficial :
https://www.telekom.ro/category/voice-plans/cat7200441/

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Edgewood a răspuns:

| O734615555 a răspuns:

Buna.

Formeaza *100# si intra din meniul care ti-l afisaza pe ecran la ramura unde ai optiuunile si selecteaz-o pe cea care ti se potriveste.