| Catalina93 a întrebat:

cum pot sa pun parola la mesaje la telefonul Samsung B3310? FONDA!

6 răspunsuri:
| ralu2 a răspuns:

Salut! si eu am tot samsuns intrii in meniu-setari-securitate-blocare confidentionalitate si de acolo selectezi mesaje sau sau jurnale contate fisierele mele etc...dar nu stiu daca si la tine e la fel.Nu la toate telefoanele se poate.La cel care il aveam eu inainte nu se putea.Sa-mi spui te rog daca ai reusit sau daca ti-am fost de folos

| EmiiLoveYou a răspuns:

Meniu-Setari-Securitate-Setare parola.

| Catalina93 explică (pentru ralu2):

Cand scriu parola imi zice "parola incorecta" sau " prea scurta " si doar am pus parola de la 6-7 litere straight face

| ralu2 a răspuns (pentru Catalina93):

Incearca sa pui cifre nu lietere, la mine nu merge de cat cu cifre.

| Catalina93 explică (pentru ralu2):

Scuze :d am scris gresit. Am pus parola in cifre, litere nu merge sa pun.

| ralu2 a răspuns (pentru Catalina93):

Atunci nu stiu la mine e din 8 cifre