| mariadima a întrebat:

Buna cum poti instala jocuri pe telefonul Samsung e2222? Urgent va rog.

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Descarci jocurile de pe google adica scrii jocuri pentru Samsung e2222 si le dscarci si apoi bagi cablul de date in telefon si pc si le bagi pe card apoi dai la telefon pe joc in card si va zice dac vrei sa-l instalezi si dai da sau ok si se instaleaza

2 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

1. Transferati fisierele JAD si JAR in folderul "Other files" al telefonului
2. Tastati codul *#9998*4678255# (*#9998*INSTALL#)
3. Va duceti pe fisierul JAD al jocului si dati "Optiuni"
4. Veti fi intrebat daca doriti sa instalati jocul, raspundeti cu "DA"
5. Pentru dezactivare folositi acelasi cod *#9998*4678255# (*#9998*INSTALL#)

| AlexElektro1987 a răspuns:

Ca sa gasesti jocuri pentru orice telefon (fara sistem de operare)scrii numele telefonului si dupa aia scrii,, games'' sau,, themes'', nu scrii jocuri pentru ca nu prea iti da jocuri calumea, stiu pentru ca si eu asa faceam cand aveam telefon fara sistem de operare. FUNDA?