| Al_Ştefana_1998 a întrebat:

Deci am un telefon Samsung Galaxy Trend Plus, iar cand imi instalez jocurile de genul : aa, ff. Nu imi merg, arata ca mi se deschide aplicatia si dupa se inchide...

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ceva normal.Telefonul are 768 mb/ram din care vreo 500 îs ocupați de aplicațiile din backround și os.de unde să mai aiba ram pentru a rula jocuri...Unu identic am și eu și e nasol rău.Nu-mi place deloc că e foarte lent, și nici nu am instalat pe el jocuri sau procării ce n-au ce căuta pe telefoane! Succes