| LunaLuiMarte a întrebat:

Buna dimineata tuturor! Vreau sa duc la Orange un telefon care s-a stricat si este inca in garantie. Problema este ca nu-i gasesc cutia. Il pot duce si fara cutie? Mi-l primesc?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Ti-l primesc. Trebnuie sa ai contractul de garantie si factura.

2 răspunsuri:
| FlorinM28 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-l ia si fara cutie. Tu ai garantie la telefon nu la cutie. Chestia asta cu cutia era la mare mode mai demult. O chestie tampita romaneasca.

| Lynnfield a răspuns:

Cutia se cere doar in cazul raturnări (Renuntarea la cumparare).