| Pasarin_Adrian_2000 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce smartwatch-uri functioneaza in reteaua DigiMobil?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Just don't...

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu functioneaza in reteaua rcs rds

| osaandy a răspuns:

Smart Watch 3G WCDMA 850/1900/2100mHZ sau orice smarth watch care functioneaza pe frecventa 2100Mhz pe care opereaza dDigi Mobilwinking

| Pasarin_Adrian_2000 explică (pentru osaandy):

Multumesc foarte mult pentru răspuns! Din păcate deja mi-am luat smartwath DZ09. (Ete extrem de bun, doar ca nu funcționează pe frecventa 2100Mhz, Dar atâta timp cât SIMul este in telefon, pot apela direct de pe ceas)