| Amamaa a întrebat:

Buna imi spuneti si mie va rog Cum pot sa sterg memoria clipboard pe iphone? Dau funda

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Este practic imposibil, chiar si daca il inchizi si il aprinzi, ce este in memoria clipboard va ramane acolo. Din fericire, iOS nu pastreaza un istoric a ceea ce ai copia in clipboard, asa ca, daca chiar iti doresti sa scapi de ceva, du-te in aplicatia de mesaje, scrie un aptiu gol si copiaza-l in memorie, astfel vei elimina ceea ce ai copiat inainte.

| Amamaa explică:

Ce este acela un aptiu?

| mont a răspuns:

Scrie orice litera sau un text mic, un cuvant cum ar fi chiat un text de aici de pe site in caz ca intrii de pe tel si copiaza-l.