| R150895 a întrebat:

la aplicatia my tom a folosit careva optiunea double coin prin plata pe factura Orange? Daca fac plata prin factura aceasta va fi o singura data. adica nu trebuie sa platesc in fiecare lua nu?

2 răspunsuri:
| Perfectshoter a răspuns:

Nu asta fa fi nu permanent dar nici temporar.O sa platesti aproximativ in fiecare 1-2 luni.Insa citeodata este permanent.

| R150895 explică (pentru Perfectshoter):

Nu inteleg ce vrei sa zici laughingbeu am intrebat daca l aplicatia aia e permanent plata sau lunar pentru duble coins. ca nu specifica nimic.