| gotjosen a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste site-uri de unde pot lua jocuri pentru telefon
PS:Inafara de mobile9

Răspuns Câştigător
| Baris123sefu a răspuns:

Games arena
apk mania
java.mob
mobile24
sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| bogdan88 a răspuns:

Www.google.play.com sau
www.play.google.com
nu mai stiu exact cum era dar site asta era

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai? Este pe sistem android? Suporta jocuri landscape? Este Touchscreen? Lasa-mi un raspuns si iti dau siteul potrivit. Mersi

| TrustStyle a răspuns:

Pai cea mai mare comunitate de telefoane e gsm arena, dar in orice caz, xda-developers m-au invatat multe, un site de unde poti descarca jocuri ar fi filecrop.com,destul de bunicel!

| PufoseniaDF a răspuns:

Http://waptrick.com/web/
Mie imi place foarte mult si poti descarca mai multe.
P.S. Poti cauta site-ul pe mobil direct. Sperca te-am ajutat

| 50deBANI a răspuns:

Zedge

| ÐÿÅ a răspuns:

Wapdam.com eu de acolo descarc.Acolo iti da jocurile expre pentru telul pe care il ai.De ex daca eu am Samsung imi da jocurile pentru Samsung!