| LoVeLiFeEe a întrebat:

merita sa-mi iau un telefon Samsung galaxy mini 2? chiar daca are camera de 3.15 MP, face poze bune?

4 răspunsuri:
| HellGirl0 a răspuns:

Nu face poze bune. Nu sunt total multumita de el. Eu de obicei fac cu telefonul meu poze unei prietene, si doar 1/2 au iesit mai bune (+ ca le-am modificat eu contrastul si alte astea).
Telefonul este bun, dar camera nu.Nu o sa-ti iasa asa bine pozele, si la un momentdat o sa te saturi. Dar nici iphone-urile nu fac cine stie ce poze, deci daca vrei poze ca lumea, mai bine iei un aparat ieftin si bun :*.
Consider ca un telefon nu-l iei pentru cum face poze laughing, dar in rest sunt multumita de el.

| MadalinAlin a răspuns:

Poze ies destul de bine este un telefon care merita toti bani.
Spun asta pentru ca si eu am unul.

| Stanculescu a răspuns:

Da merita. Acum depinde si cat dai pe el. Eu am acelasi telefon si face poze bune! Funda?

| bloodsucker a răspuns:

1. nu face poze bune, 2. nu cred ca merita, acum depinde cat esti dispusa sa dai pe el si daca vrei neaparat sa fie cu touchscreen. dupa parerea mea, ai putea sa iti iei un Nokia e72(camera de 5 mp) sau la touch-uri: nexusurile de la Samsung s1, s2 etc, dar astea sunt mai scumpe... dar iti zic din nou, daca vrei pentru poze, nu are rost sa iti cumperi un mini 2 pentru ca dai banii degeaba.