| Lary_Larisa_1983_8lgL a întrebat:

Mi-am instalat aplicatia Cocoppa pe telefon (Huawei P9 lite), iar cand am incercat sa descarc un homescreen nu a mers. Zicea ca a fost creata o comanda rapida, dar nu se modificase aplicatia. Am incercat sa dezinstalez aplicatia si sa o instalez iar, dar tot nu a mers. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Budan_Alexandra_1987 a răspuns:

Interfață aerisită cu nuanțe de albastru și alb, gesturi simplificate și din opțiuni poate fi activat un sertar cu aplicații, Emotion UI 5.0 promite a fi mai ușor de personalizat;
comenzie rapide + notificări combinate spre a reduce gradul de complexitate al acțiunilor utilizatorului, posibilitatea de a bloca rapid mesajele și notificările;
gestionarea tridimensională a sarcinilor;
camera permite adăugarea de moduri, de tip plug-in ( ai anumite moduri presetate, iar altele ce sunt utilizate mai rar pot fi adăugate de către utilizator, după preferințele sale);
funcții de personalizare și partajare adăugate la cardurile nominale;
modul de etichetare a mailurilor necitite din mesajele primite a fost optimizat etc.
funda?