| kNaFy a întrebat:

Buna

Mia trimis cineva suma de 3 euro pe o cartela de Orange.
Cartela nu era in telefon pe cand am bagat-o in telefon am vazut ca nu o citeste telefonul adica ca si cum nu ar fi bagat si am mai incercat pe un telefon si tot la fel, de expirat expira de abia in 2014.
Intrebarea mea este daca pot face cartela, sau sa retrimit alt undeva creditu ce il am pe cartela, adica pe alta cartela sa il trimit

Răspuns Câştigător
| FazzaNica a răspuns:

Asa s-a intimplat si la mine, nu panica.Eu mi-am reincarcat contul si ea s-a blocat, dar este necesar sa pleci intr-un oficiu Orange cu buletinul si iti ve-i recupera-o Gratis+numarul ce il aveai+credit+optiuni Succesewinking

3 răspunsuri:
| kNaFy explică (pentru FazzaNica):

Sigur man? deci doar cu un buletin ma duc si cu cartela nu? si imi ofera ei o cartela noua sau?

| FazzaNica a răspuns (pentru kNaFy):

Poti sa o iai cu tine pentru ca ei o scaneaza(in cazul meu) si neaparat cu buletinul..Succese

| kNaFy explică (pentru FazzaNica):

Am fost la ei. ii adevarat ce zici tu dar mor trimis la reprezentanta mare si or zis ca se plateste happy si n-are rost pentru 3 euro sa ma plimb sa tau la rand etc... happy ori cum mersi de raspunshappy