| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot de nervi... am 100 min internationale, insa eu vreau sa le consum pe mesaje, nu pe apeluri. Pot, nu-i asa? Adica, ca le consum cu apeluri, ca le consum cu mesaje, tot aia e, nu-i asa? angry

4 răspunsuri:
| Alex201938 a răspuns:

Nu e acelasi lucru.te sfatuiesc sa nu incerci ca vei face cost suplimentar

| dannyel86 a răspuns:

Depinde cum suna oferta activata. Daca sunt prevazute doar minute internationale, acestea nu devin mesaje. Daca oferta spune "100 de minute si mesaje internationale", atunci da, 1 mesaj trimis se considera 1 minut de apel international.

| anonimg a răspuns:

Trebuie sa spui si reteaua. In principiu la telekom (national/international/mesaje numai nationale) este acelasi lucru.
Bine e sa iei legatura cu operatorii.

| OoBunnyoO a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. Cel mai bine ar fi sa suni la provider si sa intrebi ca sa fii sigura ca nu te trezesti cu cine stie ce factura.