| anonim_4396 a întrebat:

Salut're, am un Sony Ericsson Vivaz u5i, si vreau sa blochez apelurile primite cu ascuns! Dar nu gasesc, singurile optiuni la barare apeluri sunt urmatoarele :
- Efectuare apeluri
- Apeluri internationale
- Apeluri internationale except. tara de domiciliu
- Apeluri intrate
- Apeluri primite prin roaming

Nici o setare nu are treaba cu apelurile primite cu numar ascuns

VA ROG AJUTOR!

Răspuns Câştigător

Din cate stiu, telefonul are Symbian. Instaleaza Handy BlackList pe el. E exact ce iti doresti!

| JohannesZu a răspuns (pentru AndroidGB):

Da telefonul' are symbian, multumesc o sa incerc program mentionat de tine! o zi buna!

1 răspuns: