| alexsiceva a întrebat:

Buna nu pot sa trimit mesaje de pe reteaua digi.Acum 5 luni mi-am luat de la rds un galaxy s3(abonament) iar dupa aproximativ 3 luni nu mai puteam sa trimit mesaje

2 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Tocmai de la tampitii aia ai luat abonament? laughing Eu zic sa te duci la un gsm sa ti-l deblocheze in alte retele, sa iei o cartele de Vodafone, cosmote sau Orange, sunt mai sigure

| alexsiceva explică:

In primul rand pot pune alte cartele si sa le pot folosi.in al doilea rand, dupa parerea mea abonamentele de la rds sunt cele mai bune(internet nelimitat si abonente acceptabile fata de cele de la Orange care numai te storc de ogramada de bani)