| MHems a întrebat:

Pe Samsung Galaxy Fit poate rula versiunea 4.0 Ice Cream Sandwich sau 4.1 Jelly Bean? Ofer fundă pentru cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Da se poate rula dar nu cred ca a aparut versinea oficiala pentru acest model. am avut si eu fit si l-am instalat de pe un forum. merge foarte bine fara nici o problema. Iti las link daca vrei sa il instalezi gasesti acolo toate detaliile si toti pasii http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1701310