| anonim_4396 a întrebat:

Buna,prieteni! Am telefon cu android si din cate stiti si voi tema este neagra. Vreau o tema care si la setari si apelare, contacte sa nu mai fie neagra.Stiti voi,vreao tema, launcher asa? Mentionez ca nu vreau sa ii dau root. FUNDA

Răspuns Câştigător
| cristina10cris a răspuns:

Buna sunt teme dar nu in telefon poti instala aplicatia mobile9 daca vrei sa te convingi ce aplicati au uite aceeasi aplicatie numa ca e pe site aici :hanoo1999 aplicatia o poti gasi la google play si iti mai recomand imaginile live tot de pe google play e faina imaginea asta :https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImZpc2hub29kbGUua29pcG9uZF9mcmVlIl0. Succes! Sper ca te-am ajutat bye bye!

1 răspuns:
| cristina10cris a răspuns (pentru ):

Site-ul nu e bun am dat altceva site-ul se numeste www.mobile9.com