| laura842115 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste jocuri si niste aplicati faine! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Miaeuu a răspuns:

Pai depinde ce tip de jocuri preferi. Ar fi The Flinstones, Hay Day, etc.
Aplicatii ar fi Wattpad(carti), Picsart(edit camera), we heart it(poze), whatsapp, viber(socializare) si mai e la jocuri Minecraft
Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| DEADON a răspuns:

Jocuri pe telefon sau pc?
Si ce sistem de operare ai?
Android sau iOS?

| DarkStarX a răspuns:

Salut uite aici jocuri android:Brothers in Arms, Temple Run 2, Racing Rivals, Doctor Driving, Jetpack Joyride, Subway Surfers, FIFA 15 Ultimate Team, Dream League Soccer, Head Soccer, Score! World Goals
etc.
Cam atat restul cauta si tu pe magazin play sau pe google play

| love2 a răspuns:

Apa si focul templul din padure

| FanLenovo a răspuns:

Badland
Doombad
Logo Quiz Ultimate
Geography Quiz