| Ensiferum a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul cellulario.ro? E de incredere? Vreau sa achizitionez un telefon de 3000 ron si totusi nu m-as risca.

Răspuns Câştigător
| alexTzutzy a răspuns:

Salut! da am comandat eu prin primavara. mi-am luat un s8 la 2200 de lei cand la altex inca era 2800. is magazine online bune + face livrare cu verificare. recomand!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu dar iti recomand cel.ro sau eMAG/evomag

| SkenWell a răspuns:

De acolo voiam sa comand si eu dar nu eram sigur, dar daca verifici coletul intai sa dai bani cred ca merita.