| Lil2828 a întrebat:

Buna seara.
Astazi am primit un telefon de la Telekom,la nu stiu ce oferta,abonament. Am primit si o cartela Telekom odata cu el,ca asa era in oferta,iar problema e ca nu stiu cum sa activez,ce sa activez, ca am aflat ca la credit apelez *151# dar spune ca e disponibil numai pentru planurile tarifare Telekom. Si ala cu care am vorbit inainte,a zis ca o sa am nelimitat minute in orice retea + internet si chestii, dar nu stiu cum sa fac. Cine ma poate lamuri? Ce trebuie sa fac? Multumesc! Ofer funda big grin

1 răspuns:
| Andreea_Catalina_2000 a răspuns:

Pai suni la 1234 si apoi ai mai multe oferte.O activezi pe cea care vrei apasand tasta 1, 2, 3, 4(cea care iti zice acolo pentru oferta pe care o vrei). Dupa ce ai activat oferta vei primi un mesaj de confirmare.Asa fac eu... Sper sa te ajute.Eu asa activez cartela.Depinde,daca e de la Cosmote sun la 1234 daca nu e de la Cosmote nu stiu.