| MariusMIF a întrebat:

Bună seara TPU. Am o dilemă în legătură cu un telefon. Aș dori să trec de pe platforma Android pe Ios. Mai merită achiziționarea unui iphone 8 plus? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Depinde de gradul de snobism.

| Bizon95 a răspuns:

Apple NU merita
nu stau sa intru in detalii cu am 4g 80G pe luna si POTAILE DE LA APPLE NU MA LASA SA FAC UN UPDATE AMARAT DE 63M, ca sa nu mai vorbim ca nu pot sa vad HD, ca Apple isi permite sa ma considere tarfa lor angry

o sa iti dau un motiv MUUUUUUUULT MAI SIMPLU, dupa ce o sa ajungi pe iOS o sa te oftici dupa butonul de back tot intr-o veselie

deci ia-ti un Samsung seria S mai bine