| davidiu a întrebat:

Buna toata lumea! De curand am achizitionat un telefon Nokia asha 311. Si i-am dat un ubdate dar a scris ca poate difera de cel original si i-am dat ok si s-a instalat pe jumatate pana m-am razgandit si apoi am zis ca asa este el ca si inainte la magazin cand imi luam o aplicatie care o mai aveam odata doar ca cealalta era ubgradata, a zis la fel. Si problema este :
Cand se deschide apare o chestie albastra si uneori nu se mai inchide si nu mai pot umbla pe el sau alteori spune eroare lansare aplicatie si apoi merge dar acum cred ca nu mai merge de loc doar daca scot cartele sau cardul de memorie. Stie cineva cum pot sa sterg ubdatarea?

Răspuns Câştigător
| alinush21 a răspuns:

Conecteaza-l la pc si fai update cu Pc Suite de la Nokia