| EvelinaGeorgiana04 a întrebat:

Am si eu o problema la telefonul Nokia Asha 302, imi da eroare la Retele Soc.! Cum as putea sa rezolv problema? Eventual sa sterg daca tot nu merge...

1 răspuns:
| Andreeeeeeeeeeeeeea a răspuns:

Eu am Nokia Asha 201, dar telefoanele sunt asemanatoare. De asemenea, folosesc Retele Sociale pentru Twitter, si imi functioneaza excelent. Nu stiu ce sa zic, nu stiu exact la ce anume iti da eroare. Poate daca imi dai mai multe detalii, te pot ajuta.