| anyhylator a întrebat:

am cumparat o replica iphone 4 dual sim ( cind deschid carcasa scrie f8 tv), de pe magazin dualsim.ro.
pe site era un video review cu telefonul, acolo arata nenumarate functii, aplicatii etc.
insa cand l-am primit si l-am luat la teste nu are absolut nimic din ce este prezent acolo, alicatiiile si jocurile nu sunt suportate cu toate ca are semnul java pe el, nici touchul nu functioneaza bine(merge numai sa apas cu ceva tare din plastic) pe internet cand intru imi zice memorie insuficienta si iese imediat de pe site etc. pe toate site-urilr pe care am intrat si am vazut telefonul avea de tote si avea si aplicatii insa acesta nu are nimic. De ce? va reamintesc ca este un f8 tv, stiti vreun site pentru aplicatii, mai are cineva asa ceva?

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Gandul ma duce la ceva ''replica nereusita'', n-am incercat asa ceva dar se poate sa fie o dezamagire, eu l-as returna daca au trecut mai putin de zece zile(termenul legal de returnare a produselor achizitionate online). Succes.

| Hash001 a răspuns:

Din moment ce e REPLICA la ce vrei sa te astepti?