| afabunicorn a întrebat:

Am nevoie de ajutooor. Cine are Nokia Lumia 520 poate reuseste sa-mi răspundă. Acum o luna, aproximativ, am dat feedback la whatsapp si nu stiu de ce, in loc sa-mi apara culoarea roz pe care am ales-o pentru culoarea de evidentiere (cine stie, cunoaste laughing ), mi-a apărut negru, la fel ca fundalul. Si daca schimbam fundalul pe alb, culoarea de evidentiere tot neagra era. Si oricare culoare as vrea sa o pun, tot neagra e! Va rog, ajutati-mă. Internet Explorer este mai greu de folosit, pentru ca e si el afectat si imaginea de fundal e neagra, chiar daca imi arata ora si data. Am dat si actualizare si repornire si nimic...Raman recunoscătoare celui/celei care ma ajuta sa rezolv problema! Dau funda! :*

1 răspuns:
| ssmecheru33 a răspuns:

Deci, dacă nu poţi pune alt fundal, înseamnă că s-a blocat. Fă un backup la tot ce ai pe telefon şi dăi resetare din fabrică.