| CorNNeL a întrebat:

Salut, de unde pot lua o tema pentru Nokia lumia 620 sa ii schimbe meniu, sa arate iconitele patrate sau orice fel si sa fie transparente si sa se vada imaginea de fundal. va rog funda

3 răspunsuri:
| allemyl a răspuns:

Magazin Play. Trebuie sa il ai deja in telefon, si sa ai cont Google, daca nu, iti faci foarte usor ✔ツ

| CorNNeL explică (pentru allemyl):

E Windows phone, nu merge magazin play pe windows phone, si cum caut in magazin ce scriu

| allemyl a răspuns:

Sau,nu neaparat o tema, tii apasat pe iconite si le muti pe fundal