| danstuparu56 a întrebat:

Am o intrebare... Black Friday soseste si nu stiu ce telefon sa-mi iau, Samsung Galaxy S3 sau Samsung Galaxy Ace 4? Va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| catalin231998 a răspuns:

Samsung Galaxy S3. Degeaba e mai nou Ace 4 dar este mult mai prost ca S3. Hai sa facem o comparatie:
Ecran: S3 -1280-720p
Ace 4 - 800-400 si e si TFT deci unghiuri de vizualizare proaste
Camera - S3 8mpx
Ace 4 -5mpx

Dar eu vreau sa iti sugerez telefonul Samsung galaxy s3 neo care este la fel ca s3 doar ca are un procesor mai bun si ram mai mult si au preturi egale. Deci cumpara fara grija S3 neo si nu vei avea probleme cu telefonul acesta timp de 5 ani.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 4.

| StefanPalau1 a răspuns:

Samsung galaxi ace 4 e mai nou de cat Samsung galaxi s3

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S3.
Are mai multe avantaje de cat Ace 4.
Printre ele ar fi procesoru si display-ul.
Eu as alege S3 happy