| Francesca_Bella_1993 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare! am un Samsung galaxy s6 edge si fac destul de multe poze cu el are o camera foarte buna! Probleme mea este sau mai degraba nelamurirea mea este cand fac o poza in galerie poza se vede clara cu detalii minunate dar cand o postez pe flickr fara sa editez se vede altfel isi pierde calitatea de ce? Mentionez din nou in galerie poza arata superb clara detaliata si nu inteleg de isi schimba calitatea!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Posibil sa ii mai scada din rezolutie pe flickr, majoritatea site-urilor fac asta.

| Francesca_Bella_1993 explică:

Oriunde as posta poza isi pierde craritatea dropbox facebook pc se vede perfect doar in galerie e foarte enervant