| lolicica1111 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare.
Ce telefon este mai bun Samsung GalaxyS4? sau Samsung galaxy Note 2?

Răspuns Câştigător
| mirceapeiaaa a răspuns:

S4 are mult e mai functi noi si camera e mai buna si procesorul si restul cum ar fi ecranul care la s4 e full hd si note2 doar hd.Dar eu iti recomand daca doresti unul asa mare ca note 2 sa astepti inca o luna si sa iti cumperi note 3 (care va fi la fel de bun ca s4) si la design clar nu e o diferenta, ambele sunt superbe!

5 răspunsuri:
| MØMÿ a răspuns:

S4

| alexx102428 a răspuns:

NOTE2 arata mai frumos.Dar S4 e ceva mai performant

| tewutu a răspuns:

Cica S4 dar si note 2 se descurca foarte bine.

| Starzaker a răspuns:

Normal ca S4, Note 2 arata mult mai cool dar S4 are mai multe functii, este mai performant si este in top happy

| XatomisX a răspuns:

S4 eu am Samsung galaxy s4 si este super fata de note 2 s4 are mai multe functii