| Arrrr a întrebat:

am si eu o problema. nu ma pricep prea bine la telefone si un prieten mi-a sugerat sa descarc "whats app" dar problema este ca, atunci cand vreau sa descarc imi da eroare "trebuie sa va conectati la google"
Puteti sa ma ajutati spunandu-mi cum reusesc sa descarc whats app? Va rog.

3 răspunsuri:
| FollowMeNow a răspuns:

Poate nu mai esti logat pe google market, incearca sa te loghezi iar. daca nu verifica conexiunea la net

| Arthiom a răspuns:

Intra in setarile telefonului acolo unde scrie conturi si sincronizare, sterge contul de acolo, dupa deschide google play si logheaza-te iar.

| Arrrr explică:

Am incercat ambele propuneri dar tot nu pot sa descarc aplicatia.