| Vodkaa a întrebat:

Am o problema la Google Chrome...
Daca incerc sa downloadez ceva imi apare urmatoarea eroare :
"google chrome s-a inchis cu eroare". Nu stiu ce are dar orice as downloada imi apare asta...Va rog ajutati-ma si daca puteti sa imi spuneti si pasii pe care trebuie sa ii urmez ca sa rezolv problema.
Funda... : (

Răspuns Câştigător
| Vodkaa explică (pentru WeAreSmart):

Mersii! Am urmat pasii de pe acest site si am rezolvat problema. Funda happy

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Start -- Control Panel -- Add or Remove Programs. Cauţi Google Chrome acolo şi dai Remove. După aceea intri de pe alt browser şi downloadezi din nou Google Chrome-ul. Cu siguranţă va merge. Dacă nu, înseamnă că problema e de la Windows.
Succes!

| WeAreSmart a răspuns:

Inceraca se instalezi acesta:
http://www.internetdownloadmanager.com/
deschide Iinternet explorere si descarca-l de acolo

| OhGodWhy a răspuns:

Incearca sa-i dai update sau fa cum a zis miiCutSa.

| adywow a răspuns:

Reinstaleaza Chrome-ul sau incerca alt browser gen Mozilla sau Opera