| Ric4rdo a întrebat:

Am un iPhone 5 si mi-am achizitionat o folie protectoare pentru ecran dar nu si pentru spate.Intrebarea mea este:Merita sa-mi cumpar separat si folie pentru spate daca imi pun carcasa?

Răspuns Câştigător
| AndreiAndreiPo15pa a răspuns:

Nu deoarece spatele e acoperit si protejat de carcasa

2 răspunsuri:
| SweetCandySteffyLove a răspuns:

Daca pui folie protectoare si pe spate apoi pui o carcasa folia este degeaba.
Asta este parerea mea.

| LaLaura a răspuns:

Ce rost mai are sa pui folie daca pui carcasa? Carcasa protejeaza spatele mult mai bine decat o folie, iar amandoua nu isi au rostul. Mai bine una si buna.