Întrebare recomandată | Saso a întrebat:

am un Samsung galaxy ace si am apasat din greseala pe un blink forget si s-a dus nu mai apare in lista de wireless ce sa fac?

5 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Bum bum pau pau pau

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reporneste telefonul si daca asa nu merge reporneste ruterul daca nu e ruterul tau laughing asta e

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Resetare totala

| AnnaAnnne a răspuns:

Am acelasi telefon ca si tine.Incearca si tu sa stingi wi-fiul si sa.l aprinzi din nou, daca nu telefonul, nu stiu sa.ti zic prea multe si nici n.am prea inteles c ai patin eu il am pe al meu de 5 zile...