| Deeutza66 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini2 si imi arata in bara de sus actualizare software. Nu doresc actualizarea sa, dar nu pot scapa de aceasta miniatura din bara de sus. Cum pot scapa? Este buna actualizarea? Costa ceva?

Răspuns Câştigător
| piciu25 a răspuns:

Daca ai posibilitatea unei conexiuni wifi, iti recomand sa faci aceasta actualizare de software. Acest upgrade rezolva anumite probleme ale telefonului, precum si imbunatatirea acestuia. ciao happy