| Istrati_Cosmin_1998_fuNW a întrebat:

Am un ZTE Racer 2 si i-am dat root si nu mere,precizez ca am cablu usb merge impecabil,am adaptator merge impecabil,nu pot sa-l rootez am incercat toate modurile tot nu mrg, eu vreau sa-l rootez ca sa il fac android 2.3.7 ca am android 2.2, am vazut un videoclip pe net ca unu avea android 2.3.7 si nu stiu cum? Dau funda! daca ma ajutati

1 răspuns:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Pai pe cardul sd se pun niste fisiere speciale in nici un folder pe care le iei de pe net si cand deschizi telu il deschziz apasand pe power + home ( asa sar puea sa fie la samsunguri ) cauta pe net flashuire zte racer 2